0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
Rarelock мотоциклет горивния газ покриване на ключ за запалване на замъка комплект аксесоари за мотоциклети a

Rarelock мотоциклет горивния газ покриване на ключ за запалване на замъка комплект аксесоари за мотоциклети a

BGN 14.00
BGN 14.96
Продуктът е наличен

Налично


LHX Пријателски Совети :
1, ве Молиме забелешка : Реден Број, Големина или Боја по купувањето. Ако не имајте на ум тоа, ние ќе бидат пратката по случаен избор;
2, Ако имате било каков проблем во врска со производи, логистика, производи грешка или штета, ве молиме порака до нас секое време;
3, Логистика ќе бидат во голем број на различни фактори, но, ве молам да веруваат дека ние го прават нашите најдобри за да се надоврзе на produts;
4, Ние работевме многу напорно. Се надевам дека секој пријател имаат добро искуство со тие купуваат производи од нашата продавница. Но, секогаш ќе има некои неочекувани проблеми не може да се избегне. Ве молиме бидете allowanceor нашите тешкотии. Решавање на проблемот или спор ќе бара конкретни напори на двете страни. Ние не сме само две страни на трансакцијата, повеќе сака пријатели. И ние богатство секој еден што нашите пријатели;
5, ве Молиме приклучат на Фаворит, можеби тоа е само мал потег, но тоа ќе ни даде големо охрабрување.;
6, Искрено ви благодариме за вашиот покровителство, мојот пријател.^-^
Име : Rarelock Мотор Гориво Гас Капа Палење Прекинувач За Заклучување Копче За Поставување Мото Додатоци
Предмет : YP20
Заклучување Тип : Моторни Кодот
Key Type : Никој
Материјал : Цинк Легура
Големина(Должина*Ширина) : 6 Големина
Нето Тежина : 200g / ЕЕЗ
Бруто Тежина : 205g / ЕЕЗ
Пакет : ПП торба
Забелешка :
1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;
2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;
3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа.
LHX Пријателски Совети :
1, ве Молиме забелешка : Реден Број, Големина или Боја по купувањето. Ако не имајте на ум тоа, ние ќе бидат пратката по случаен избор;
2, Ако имате било каков проблем во врска со производи, логистика, производи грешка или штета, ве молиме порака до нас секое време;
3, Логистика ќе бидат во голем број на различни фактори, но, ве молам да веруваат дека ние го прават нашите најдобри за да се надоврзе на produts;
4, Ние работевме многу напорно.

Параметри на продукта

Цвят:
YP2001, YP2002, YP2003, YP2004, YP2005, YP2006
Номер На Модела:
YP20
Размер:
6 Size
търговска марка:
ХАЙБОАТ
Тип Заключване:
Мотоциклет Заключване
Тегло:
200гр
Пакет:
Чанта мехур
Цвят:
Черен
Материал:
Цинк Сплав
Приложение:
мотоциклет
Тип:
капачка на газ
Размер:
ориз
Направи си Сам пособия:
Металообработване

Продукти в категория