0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
LHX водоустойчив механични сатен хром брави, бутон бесключевой цифров цифров болт кодированная вратата плосък офис замък a

LHX водоустойчив механични сатен хром брави, бутон бесключевой цифров цифров болт кодированная вратата плосък офис замък a

BGN 120.00
BGN 126.38
Продуктът е наличен

Налично


LHX Пријателски Совети :
1, ве Молиме забелешка : Реден Број, Големина или Боја по купувањето. Ако не имајте на ум тоа, ние ќе бидат пратката по случаен избор;
2, Ако имате било каков проблем во врска со производи, логистика, производи грешка или штета, ве молиме порака до нас секое време;
3, Логистика ќе бидат во голем број на различни фактори, но, ве молам да веруваат дека ние го прават нашите најдобри за да се надоврзе на produts;
4, Ние работевме многу напорно. Се надевам дека секој пријател имаат добро искуство со тие купуваат производи од нашата продавница. Но, секогаш ќе има некои неочекувани проблеми не може да се избегне. Ве молиме бидете allowanceor нашите тешкотии. Решавање на проблемот или спор ќе бара конкретни напори на двете страни. Ние не сме само две страни на трансакцијата, повеќе сака пријатели. И ние богатство секој еден што нашите пријатели;
5, ве Молиме приклучат на Фаворит, можеби тоа е само мал потег, но тоа ќе ни даде големо охрабрување.;
6, Искрено ви благодариме за вашиот покровителство, мојот пријател.^-^
Име : LHX Водоотпорен Механички Сатен Хром Брави Push Копчето Keyless Дигитална Нумеричка Deadbolt Кодирани Вратата на Станот Канцеларија за Заклучување
2th Генерација Механички pushbutton keyless заклучување на вратата Видео од промена на кодот на ова заклучување
https : //www.youtube.com/watch?v=T2s Up J9h STc
( Скенирање за да се види на видео на youtube)
Предговор
Губење на вашиот дом копчиња може да биде вистински главоболка. Не само што мора да се грижите за плаќање на locksmith да ви помогне да добиете во вашиот дом или бизнис,но замена на вашите клучеви може да бидат досадни и одзема време премногу.За среќа,тука доаѓа еден од најефикасните high-tech брави на вратите на пазарот. Со оваа лозинка за заклучување на вратата,ти не ќе мора да се грижите за lugging вашиот копчињата наоколу, или непознати неочекувано одлуки во нивниот начин во вашиот дом или бизнис.

Параметри на продукта

Размер:
40*145*76mm
Номер На Модела:
ZS85
търговска марка:
Малкият Гигант
Тип Заключване:
автоматично заключване на вратите
размер (дължина * широчина):
40 мм*145мм*76 мм
Тегло:
1.35 кг
Пакет:
Чанта мехур
Цвят:
4 Цвят
Материал:
Цинк Сплав
специалност:
Общини, Машинни Секретни Брави
Приложение:
Полицейски участък, болница, дом, училище, Апартамент
Дебелина на вратата:
35-55 mm
Дължина дръжки:
75мм
Тип Заключване:
автоматично заключване на вратите

Продукти в категория