0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
Rarelock 60,70,80,90 мм Кръг на панти заключване с 2 ключове за чекмедже на шкафа замъка направи си САМ мебели за дома и фитинги

Rarelock 60,70,80,90 мм Кръг на панти заключване с 2 ключове за чекмедже на шкафа замъка направи си САМ мебели за дома и фитинги

BGN 14.00
BGN 14.86
Продуктът е наличен

Налично


LHX Пријателски Совети :
1, ве Молиме забелешка : Реден Број, Големина или Боја по купувањето. Ако не имајте на ум тоа, ние ќе бидат пратката по случаен избор;
2, Ако имате било каков проблем во врска со производи, логистика, производи грешка или штета, ве молиме порака до нас секое време;
3, Логистика ќе бидат во голем број на различни фактори, но, ве молам да веруваат дека ние го прават нашите најдобри за да се надоврзе на produts;
4, Ние работевме многу напорно. Се надевам дека секој пријател имаат добро искуство со тие купуваат производи од нашата продавница. Но, секогаш ќе има некои неочекувани проблеми не може да се избегне. Ве молиме бидете allowanceor нашите тешкотии. Решавање на проблемот или спор ќе бара конкретни напори на двете страни. Ние не сме само две страни на трансакцијата, повеќе сака пријатели. И ние богатство секој еден што нашите пријатели;
5, ве Молиме приклучат на Фаворит, можеби тоа е само мал потег, но тоа ќе ни даде големо охрабрување.;
6, Искрено ви благодариме за вашиот покровителство, мојот пријател.^-^
Име : Rarelock 60,70,80,90 mm Круг Катанец со 2 Копчиња за Фиока Вратата на Кабинетот Заклучи DIY оков за Мебел
Предмет : MMS383
Кодот за Типот : C ircular Катанец
Key Type : Рамни Копче
Материјал : Цинк Легура
Заврши : Хром
Кратенка : Над 1.000
Големина(Должина*Ширина) : 60mm,70mm,80mm,90mm
Нето Тежина : 180-1110g / Торба
Бруто Тежина : 170-1100g / Торба
Пакет : ПП торба
Додатоци :
Скролување*2
Примена :
Терминалната опрема, електронски/метал/дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг/игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монета-op, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл.
Специјалност :
1, со Висок квалитет и сигурност;
2, Заклучување на професионална производителот;
3, Може да се направи повеќе Копчињата за управување (Цената Екстра, ве молиме контактирајте со сервисот);
4, Метални материјали, Анти-корозија, Издржливи.

Параметри на продукта

Цвят:
60мм, 70мм, 80mm, 90мм, 60мм опаковка от 4, 70мм опаковка от 4, 80mm опаковка от 4
Размер:
Different Sizes
Номер На Модела:
ММС383
Тип Заключване:
Катинар С Ключ
търговска марка:
ХАЙБОАТ
Специално:
Кръгла Катинар
Тегло:
180-1110г
Клавишна Комбинация:
Над 1000 души
Цвят:
Хром
Материал:
Цинк Сплав
Конструкцията На Замъка:
Заключване С Плосък Ключ
Аксесоари:
Ключ*2
Пакет:
Чанта мехур
Приложение:
Шкаф Чекмеджета Врати
размер (дължина * широчина):
60мм,70мм,80mm, 90мм

Продукти в категория