0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-15 %
Заключване капаче капаче от неръждаема LHX защелкивает брави 38mm*40 mm за шкаф врати прозорци c

Заключване капаче капаче от неръждаема LHX защелкивает брави 38mm*40 mm за шкаф врати прозорци c

BGN 8.00
BGN 9.39
Продуктът е наличен

Налично


LHX Пријателски Совети :
1, ве Молиме забелешка : Реден Број, Големина или Боја по купувањето. Ако не имајте на ум тоа, ние ќе бидат пратката по случаен избор;
2, Ако имате било каков проблем во врска со производи, логистика, производи грешка или штета, ве молиме порака до нас секое време;
3, Логистика ќе бидат во голем број на различни фактори, но, ве молам да веруваат дека ние го прават нашите најдобри за да се надоврзе на produts;
4, Ние работевме многу напорно. Се надевам дека секој пријател имаат добро искуство со тие купуваат производи од нашата продавница. Но, секогаш ќе има некои неочекувани проблеми не може да се избегне. Ве молиме бидете allowanceor нашите тешкотии. Решавање на проблемот или спор ќе бара конкретни напори на двете страни. Ние не сме само две страни на трансакцијата, повеќе сака пријатели. И ние богатство секој еден што нашите пријатели;
5, ве Молиме приклучат на Фаворит, можеби тоа е само мал потег, но тоа ќе ни даде големо охрабрување.;
6, Искрено ви благодариме за вашиот покровителство, мојот пријател.^-^
Име : LHX Нерѓосувачки Latch Заклучување Snap Гром Брави 38mm*40mm за Прозорец Кабинет Вратата
Предмет : JA15 Заклучување Тип : Latch Копчето за Заклучување Тип : Keyless Материјал : не ' Рѓосувачки Заврши : Нема Клучни комбинација : Никој Големина(Должина*Ширина) : 38mm*40mm Нето Тежина : 90g / ЕЕЗ Бруто Тежина : 100g / ЕЕЗ Пакет : ПП торба Додатоци : Код*1 PCS Клип*1 PCS Апликација : Терминалната опрема, електронски/метал/дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг/игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монета-op, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл. Специјалност : 1, со Висок квалитет и безбедност; 2, Заклучување на професионална производителот; 3, од не ' Рѓосувачки; 4, Метални материјали, Анти-корозија, Издржливи. Забелешка : 1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети; 2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;
3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа.

Параметри на продукта

търговска марка:
ХАЙБОАТ
Размер:
38mm*40mm
Номер На Модела:
JA15
Тип Заключване:
автоматично заключване на вратите
Специално:
Затвори Заключване На Бравата Болтовые Брави
Тегло:
100 гр
Пакет:
Чанта мехур
Цвят:
ориз
Материал:
неръждаем
Приложение:
Прозорец На Вратата На Достъпа На Кабинета
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Тип Заключване:
автоматично заключване на вратите

Продукти в категория