0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-27 %
Rarelock Натиснете Lock лесна скоростна шкафче, чекмедже, инструментален шкаф удобна сигурността на цинк сплав брави Cerradura f

Rarelock Натиснете Lock лесна скоростна шкафче, чекмедже, инструментален шкаф удобна сигурността на цинк сплав брави Cerradura f

BGN 15.00
BGN 20.64
Продуктът е наличен

Налично


LHX Пријателски Совети :
1, ве Молиме забелешка : Реден Број, Големина или Боја по купувањето. Ако не имајте на ум тоа, ние ќе бидат пратката по случаен избор;
2, Ако имате било каков проблем во врска со производи, логистика, производи грешка или штета, ве молиме порака до нас секое време;
3, Логистика ќе бидат во голем број на различни фактори, но, ве молам да веруваат дека ние го прават нашите најдобри за да се надоврзе на produts;
4, Ние работевме многу напорно. Се надевам дека секој пријател имаат добро искуство со тие купуваат производи од нашата продавница. Но, секогаш ќе има некои неочекувани проблеми не може да се избегне. Ве молиме бидете allowanceor нашите тешкотии. Решавање на проблемот или спор ќе бара конкретни напори на двете страни. Ние не сме само две страни на трансакцијата, повеќе сака пријатели. И ние богатство секој еден што нашите пријатели;
5, ве Молиме приклучат на Фаворит, можеби тоа е само мал потег, но тоа ќе ни даде големо охрабрување.;
6, Искрено ви благодариме за вашиот покровителство, мојот пријател.^-^
Име : Rarelock Притисни За Заклучување Едноставна Шкафче Кутија,Фиока Алатка Кабинет Погодно За Безбедност Цинк Легура Брави Cerradura
Предмет : JA48
Заклучување Тип : Алатка Кабинет Кодот
Key Type : Тубуларна Копче
Материјал : Цинк Легура
Заврши : Светла Хром
Кратенка : Над 5.000
Нето Тежина : 75g / ЕЕЗ
Бруто Тежина : 83g / ЕЕЗ
Пакување : Меур Торба
Додатоци :
1,Заклучување*1 PC Материјал : Алуминиумски, Заврши : Цинк
2,Внесете*2 ПАРЧИЊА Материјал : Челик, Заврши : Никел
Примена :
Терминалната опрема, електронски/метал/дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг/игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монета-op, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл.
Специјалност :
1, со Висок квалитет и сигурност;
2, Заклучување на професионална производителот;
3, Може да се направи повеќе Копчињата за управување (Цената Екстра, ве молиме контактирајте со сервисот);
4, Метални материјали, Анти-корозија, Издржливи.

Параметри на продукта

Размер:
Different Size
Номер На Модела:
JA48
търговска марка:
ХАЙБОАТ
Тип Заключване:
Заключване На Шкаф
Направи си Сам пособия:
Металообработване

Продукти в категория