0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-4 %
Rarelock дължина 120 см кодекс кабел под наем комбинация от мотор мотоциклет Chian заключване на Велосипед е 5-Цифров с ключалки на багажник

Rarelock дължина 120 см кодекс кабел под наем комбинация от мотор мотоциклет Chian заключване на Велосипед е 5-Цифров с ключалки на багажник

BGN 20.00
BGN 20.78
Продуктът е наличен

Налично


LHX Пријателски Совети :
1, ве Молиме забелешка : Реден Број, Големина или Боја по купувањето. Ако не имајте на ум тоа, ние ќе бидат пратката по случаен избор;
2, Ако имате било каков проблем во врска со производи, логистика, производи грешка или штета, ве молиме порака до нас секое време;
3, Логистика ќе бидат во голем број на различни фактори, но, ве молам да веруваат дека ние го прават нашите најдобри за да се надоврзе на produts;
4, Ние работевме многу напорно. Се надевам дека секој пријател имаат добро искуство со тие купуваат производи од нашата продавница. Но, секогаш ќе има некои неочекувани проблеми не може да се избегне. Ве молиме бидете allowanceor нашите тешкотии. Решавање на проблемот или спор ќе бара конкретни напори на двете страни. Ние не сме само две страни на трансакцијата, повеќе сака пријатели. И ние богатство секој еден што нашите пријатели;
5, ве Молиме приклучат на Фаворит, можеби тоа е само мал потег, но тоа ќе ни даде големо охрабрување.;
6, Искрено ви благодариме за вашиот покровителство, мојот пријател.^-^
Име : Rarelock Должина 120cm Код Кабел Велосипед Комбинација Велосипед Мотор Chian Заклучување Велосипедизам 5-Дигитален Брави
Предмет : ZS14
Заклучување Тип : Велосипед За Заклучување
Key Type : Keyless,5 Цифрениот Код
Материјал : Челик
Должина : 120cm
Боја : Црна
Нето Тежина : 369g / ЕЕЗ
Бруто Тежина : 380g / ЕЕЗ
Пакет : ПП торба
Специјалност :
1, со Висок квалитет и сигурност;
2, Заклучување на професионална производителот;
3, 3 Цифра Комбинација Заклучување;
4, Метални материјали, Анти-корозија, Издржливи.
Забелешка :
1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;
2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;
3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа.

Параметри на продукта

Размер:
120cm
Номер На Модела:
ZS14
търговска марка:
ХАЙБОАТ
Тип Заключване:
велосипеден заключване
Тегло:
380г
Пакет:
Чанта мехур
Цвят:
Черен
Материал:
Стомана
специалност:
Заключване на код на веригата 120cm с гардероб
Приложение:
Велосипед, Мотоциклет, Велосипед
Дължина:
120 см
Тип:
5-Цифров Код Комбинация
Направи си Сам пособия:
Металообработване

Продукти в категория