0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-10 %
Rarelock Security Drawer Cam Lock различни размери за врати на пощенската кутия на кабинета инструментална кутия с 2 ключове направи си САМ мебели за дома, аксесоари a

Rarelock Security Drawer Cam Lock различни размери за врати на пощенската кутия на кабинета инструментална кутия с 2 ключове направи си САМ мебели за дома, аксесоари a

BGN 5.00
BGN 5.55
Продуктът е наличен

Налично


LHX Пријателски Совети :
1, ве Молиме забелешка : Реден Број, Големина или Боја по купувањето. Ако не имајте на ум тоа, ние ќе бидат пратката по случаен избор;
2, Ако имате било каков проблем во врска со производи, логистика, производи грешка или штета, ве молиме порака до нас секое време;
3, Логистика ќе бидат во голем број на различни фактори, но, ве молам да веруваат дека ние го прават нашите најдобри за да се надоврзе на produts;
4, Ние работевме многу напорно. Се надевам дека секој пријател имаат добро искуство со тие купуваат производи од нашата продавница. Но, секогаш ќе има некои неочекувани проблеми не може да се избегне. Ве молиме бидете allowanceor нашите тешкотии. Решавање на проблемот или спор ќе бара конкретни напори на двете страни. Ние не сме само две страни на трансакцијата, повеќе сака пријатели. И ние богатство секој еден што нашите пријатели;
5, ве Молиме приклучат на Фаворит, можеби тоа е само мал потег, но тоа ќе ни даде големо охрабрување.;
6, Искрено ви благодариме за вашиот покровителство, мојот пријател.^-^
Име : Rarelock Безбедност Фиока Cam Заклучување Различни Големини За Врата поштенско Сандаче Кабинет Алатка Кутија со 2 Копчиња DIY оков за Мебел
Два типа :
Внесени Под Исти Услови :
Внесувањето Различни :
Заклучување на Cam Табот Клип Купи Одделно : Дупка Големина 8мм*8мм 0-4 : Дупка Големина 8мм*8мм 5-9 :
Предмет : MMS340
Заклучување Тип : Кабинет Cam Кодот
Key Type : Рамни Копче
Материјал : Цинк Легура
Заврши : Никој
Кратенка : Внесувањето Слично
Големина(Должина*Ширина) : 23mm*28mm
Нето Тежина : 56g / Торба
Бруто Тежина : 66g / Торба
Пакет : ПП торба
Додатоци :
Секој Сет : Код*1, Внесете*2 ПАРЧИЊА Материјал : Челик, Заврши : Никел
Примена :
Терминалната опрема, електронски/метал/дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг/игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монета-op, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл.

Параметри на продукта

Цвят:
Пользованный ключът подобен X 16mm, пользованный ключът подобен X 20mm, пользованный ключът подобен X 25 мм, пользованный ключът подобен X 30mm
Номер На Модела:
MMS340
Размер:
Different Size
търговска марка:
ХАЙБОАТ
Тип Заключване:
Заключване На Шкаф
Направи си Сам пособия:
Металообработване

Продукти в категория