0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Rarelock 50 г 3 група кодекс брой комбинация сейф ключалки, панти заключване камера с цип чанта, раница, чанта, куфар чекмедже на шкафа заключване

Rarelock 50 г 3 група кодекс брой комбинация сейф ключалки, панти заключване камера с цип чанта, раница, чанта, куфар чекмедже на шкафа заключване

BGN 7.98
Продуктът е наличен

Налично


LHX Пријателски Совети :
1, ве Молиме забелешка : Реден Број, Големина или Боја по купувањето. Ако не имајте на ум тоа, ние ќе бидат пратката по случаен избор;
2, Ако имате било каков проблем во врска со производи, логистика, производи грешка или штета, ве молиме порака до нас секое време;
3, Логистика ќе бидат во голем број на различни фактори, но, ве молам да веруваат дека ние го прават нашите најдобри за да се надоврзе на produts;
4, Ние работевме многу напорно. Се надевам дека секој пријател имаат добро искуство со тие купуваат производи од нашата продавница. Но, секогаш ќе има некои неочекувани проблеми не може да се избегне. Ве молиме бидете allowanceor нашите тешкотии. Решавање на проблемот или спор ќе бара конкретни напори на двете страни. Ние не сме само две страни на трансакцијата, повеќе сака пријатели. И ние богатство секој еден што нашите пријатели;
5, ве Молиме приклучат на Фаворит, можеби тоа е само мал потег, но тоа ќе ни даде големо охрабрување.;
6, Искрено ви благодариме за вашиот покровителство, мојот пријател.^-^
Име : Rarelock 50g 3 Група Код Број Комбинација Безбедни Брави Катанец Багаж Патент Торба Ранец Чанта Куфер Фиока Кабинет Кодот
Предмет : ZS75
Заклучување Тип : Багаж Торба,Комбинација Лозинка За Заклучување На
Key Type : Keyless,Лозинка
Материјал : Цинк Легура
Големина(Должина*Ширина) : 32-милиметри*33mm*11mm
Нето Тежина : 44g / ЕЕЗ
Бруто Тежина : 50g / ЕЕЗ
Пакет : ПП торба
Забелешка :
1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;
2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;
3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа.

Параметри на продукта

Номер На Модела:
ZS75
Тип Заключване:
Катинар С Ключ
Размер:
32*33*11mm
търговска марка:
ХАЙБОАТ
Тегло:
50 г
Пакет:
Чанта мехур
Цвят:
Сребро
Материал:
Цинк Сплав
специалност:
Код Комбинация От Цифров Парольный Заключване
Приложение:
Кутия за багаж, пътни чанти и куфари,вратата на пробната стая
Тип:
3 Код На Групата (0-9)
Размер:
32mm*33мм*11mm
Направи си Сам пособия:
Металообработване

Продукти в категория