0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
LHX водоустойчив забелязан никел дръжка на лоста за сигурност ръчна комбинация парола perfekt-система за заключване на вратите a

LHX водоустойчив забелязан никел дръжка на лоста за сигурност ръчна комбинация парола perfekt-система за заключване на вратите a

BGN 136.00
BGN 143.46
Продуктът е наличен

Налично


LHX Пријателски Совети :
1, ве Молиме забелешка : Реден Број, Големина или Боја по купувањето. Ако не имајте на ум тоа, ние ќе бидат пратката по случаен избор;
2, Ако имате било каков проблем во врска со производи, логистика, производи грешка или штета, ве молиме порака до нас секое време;
3, Логистика ќе бидат во голем број на различни фактори, но, ве молам да веруваат дека ние го прават нашите најдобри за да се надоврзе на produts;
4, Ние работевме многу напорно. Се надевам дека секој пријател имаат добро искуство со тие купуваат производи од нашата продавница. Но, секогаш ќе има некои неочекувани проблеми не може да се избегне. Ве молиме бидете allowanceor нашите тешкотии. Решавање на проблемот или спор ќе бара конкретни напори на двете страни. Ние не сме само две страни на трансакцијата, повеќе сака пријатели. И ние богатство секој еден што нашите пријатели;
5, ве Молиме приклучат на Фаворит, можеби тоа е само мал потег, но тоа ќе ни даде големо охрабрување.;
6, Искрено ви благодариме за вашиот покровителство, мојот пријател.^-^
Име : LHX Водоотпорен Дамка Никел Безбедност Рачката се Справи со Механички Лозинка Комбинација Двор Заклучување на Вратата
2th Генерација Механизам Pushbutton Брави на вратите (Многу полесно да го промените кодот од 1th Генерација)
Видео од промена на кодот на ова заклучување
youtube.com/watch?v=T2s Up J9h STc
( Скенирање за да се види на видео на youtube)
Предговор
Губење на вашиот дом копчиња може да биде вистински главоболка. Не само што мора да се грижите за плаќање на locksmith да ви помогне да добиете во вашиот дом или бизнис,но замена на вашите клучеви може да бидат досадни и одзема време премногу.За среќа,тука доаѓа еден од најефикасните high-tech брави на вратите на пазарот. Со оваа лозинка за заклучување на вратата,ти't мора да се грижите за lugging вашиот копчињата наоколу, или непознати неочекувано одлуки во нивниот начин во вашиот дом или бизнис.

Параметри на продукта

търговска марка:
ХАЙБОАТ
Размер:
43mm*141mm
Номер На Модела:
ZS47
Тип Заключване:
автоматично заключване на вратите
размер (дължина * широчина):
43 mm*141мм
Тегло:
1,5 кг
Пакет:
Чанта мехур
Дебелина на вратата:
28 мм-65мм
Материал:
Цинк Сплав
Приложение:
Общини, Машинни Секретни Брави
Дължина дръжки:
105 мм
Цвят:
ориз
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Тип Заключване:
автоматично заключване на вратите

Продукти в категория