0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
LHX MMS415 4 цветен сферична межкомнатный автоматично заключване на вратите с бутони и дръжка прост стил на офис обзавеждане за дома за сигурност, a

LHX MMS415 4 цветен сферична межкомнатный автоматично заключване на вратите с бутони и дръжка прост стил на офис обзавеждане за дома за сигурност, a

BGN 55.00
BGN 58.22
Продуктът е наличен

Налично


LHX Пријателски Совети :
1, ве Молиме забелешка : Реден Број, Големина или Боја по купувањето. Ако не имајте на ум тоа, ние ќе бидат пратката по случаен избор;
2, Ако имате било каков проблем во врска со производи, логистика, производи грешка или штета, ве молиме порака до нас секое време;
3, Логистика ќе бидат во голем број на различни фактори, но, ве молам да веруваат дека ние го прават нашите најдобри за да се надоврзе на produts;
4, Ние работевме многу напорно. Се надевам дека секој пријател имаат добро искуство со тие купуваат производи од нашата продавница. Но, секогаш ќе има некои неочекувани проблеми не може да се избегне. Ве молиме бидете allowanceor нашите тешкотии. Решавање на проблемот или спор ќе бара конкретни напори на двете страни. Ние не сме само две страни на трансакцијата, повеќе сака пријатели. И ние богатство секој еден што нашите пријатели;
5, ве Молиме приклучат на Фаворит, можеби тоа е само мал потег, но тоа ќе ни даде големо охрабрување.;
6, Искрено ви благодариме за вашиот покровителство, мојот пријател.^-^
Име : LHX MMS415 4 Боја Сферични Внатрешни работи Заклучување на Вратата со Копчиња и Knob Едноставен Стил Office Home Security Хардвер
Предмет : MMS415
Заклучување Тип : Заклучување На Вратата
Key Type : Рамни Копче За Заклучување
Материјал : Челик
Нето Тежина : 800g / ЕЕЗ
Бруто Тежина : 82 0g / ЕЕЗ
Пакет : ПП торба
Примена :
Терминалната опрема, електронски/метал/дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг/игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монета-op, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл.
Забелешка :
1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;
2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;
3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа.

Параметри на продукта

Цвят:
Златна, Сребърна, Бронзова, Червен Бронз
търговска марка:
ХАЙБОАТ
Номер На Модела:
ММС415
Размер:
None
Тип Заключване:
автоматично заключване на вратите
Специално:
автоматично заключване на вратите
Тегло:
800 г
Клавишна Комбинация:
Повече от 5000 души
Цвят:
Сребро
Материал:
неръждаем
Конструкцията На Замъка:
Заключване С Плосък Ключ
Аксесоари:
Ключ*3шт
Пакет:
Чанта мехур
Приложение:
Заключване На Дръжката На Вратата, Силдинг Автоматично Заключване На Вратите
размер (дължина * широчина):
130*70мм

Продукти в категория