0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
LHX цинк сплав мебели за дома дръжка Красива баня спалня интериор на катинари на дървени врати брави хардуер и аксесоари

LHX цинк сплав мебели за дома дръжка Красива баня спалня интериор на катинари на дървени врати брави хардуер и аксесоари

BGN 172.00
BGN 180.93
Продуктът е наличен

Налично


LHX Пријателски Совети :
1, ве Молиме забелешка : Реден Број, Големина или Боја по купувањето. Ако не имајте на ум тоа, ние ќе бидат пратката по случаен избор;
2, Ако имате било каков проблем во врска со производи, логистика, производи грешка или штета, ве молиме порака до нас секое време;
3, Логистика ќе бидат во голем број на различни фактори, но, ве молам да веруваат дека ние го прават нашите најдобри за да се надоврзе на produts;
4, Ние работевме многу напорно. Се надевам дека секој пријател имаат добро искуство со тие купуваат производи од нашата продавница. Но, секогаш ќе има некои неочекувани проблеми не може да се избегне. Ве молиме бидете allowanceor нашите тешкотии. Решавање на проблемот или спор ќе бара конкретни напори на двете страни. Ние не сме само две страни на трансакцијата, повеќе сака пријатели. И ние богатство секој еден што нашите пријатели;
5, ве Молиме приклучат на Фаворит, можеби тоа е само мал потег, но тоа ќе ни даде големо охрабрување.;
6, Искрено ви благодариме за вашиот покровителство, мојот пријател.^-^
Име : LHX Цинк Легура Мебел се Справи со Бања Убава Спална соба Внатрешни работи не се Заклучи на Дрвена Врата Заклучување на Хардверски Додатоци
Предмет : YP35
Заклучување Тип : Заклучување На Вратата
Key Type : 2 Клучеви
Материјал : Цинк Легура
Големина(Должина*Ширина) : 125mm*235mm
Нето Тежина : 1200g / ЕЕЗ
Бруто Тежина : 1250g / ЕЕЗ
Пакет : ПП торба
Додатоци :
Заклучување*1
Примена :
Терминалната опрема, електронски/метал/дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг/игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монета-op, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл.
Забелешка :
1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;
2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;
3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа.

Параметри на продукта

Цвят:
Злато, Жълт Бронз
търговска марка:
ХАЙБОАТ
Номер На Модела:
YP35
Размер:
125mm*235mm
Тип Заключване:
автоматично заключване на вратите
Тегло:
1200 гр
Пакет:
Чанта мехур
Цвят:
3 Цвят
Материал:
Цинк Сплав
Приложение:
Врата, Спалня
Тип:
заключване на дръжката на вратата
Размер:
125*235 мм
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Тип Заключване:
автоматично заключване на вратите

Продукти в категория