0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
Температурата на контролирани заваръчни машини PPR, пластмасата заваръчни машини, пластмасови заварчик, AC 220V 800W 20-63 мм

Температурата на контролирани заваръчни машини PPR, пластмасата заваръчни машини, пластмасови заварчик, AC 220V 800W 20-63 мм

BGN 18.00
BGN 19.04
Продуктът е наличен

Налично

Моќност : 800 W Напон : 220 V/110 Фреквенција : 50 HZ Употреба : PE/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина Димензии : 20мм до 63mm Тежина : 1.98 кг Боја : црна Контрола на температура : 0 280 работен опсег : 20mm, 25мм, 32-милиметри 40mm 50mm 63mm нов материјал се справи со, повеќе силни, многу издржливи и поубаво тетрапак пакување
кога ќе го купите ppr заварување машина, 5 U стеги ќе ви даде како подарок .

Параметри на продукта

Използването на:
тръбопроводи
Тегло:
1980g
Размери:
20 mm 25мм 32mm 40 мм 50мм 63мм
Номер На Модела:
JH-001F
търговска марка:
Жянхуа
Честота:
50
Цвят:
Сини
Размер:
20 mm 25мм 32mm 40 мм 50мм 63мм
Материал:
нова пластмасова дръжка
силата на:
800 W
Напрежение:
220V

Продукти в категория