0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Много популярен в света детоксикационный спа център за краката с двойно предназначение

Много популярен в света детоксикационный спа център за краката с двойно предназначение

BGN 264.00
Продуктът е наличен

Налично


Многу Популарни во Светот Детоксикација Нога Бањата за Двојна Користат Луѓето
Опис На Производот :
1.Чисто вода реакција
2.Намалување на шеќерот во крвта
3.Биланс на крвниот масти и притисок
4.Производителот&CE
Спецификација : Стандард 4 парчиња /картон Објект Големина 40cm * 26cm * 14cm(L*W*H) НАДВОРЕШНОТО ПАКУВАЊЕ ДИМЕНЗИЈА 65cm * 44cm * 32cm (4pcs) Моќност 60 W Напон 220 V/110 V ТЕКОВНАТА 0.2-0.5 ЕДНО ПАКУВАЊЕ ТЕРМИНОТ КОНТАКТНОТО ПАКУВАЊЕ : вообичаено хартија кутија Бруто Тежина 6 KG
(HK-809)Главни карактеристики : 1. Dual Ionic foot spa со wristband. 2. Две LED дисплеј. 3. Двојно далеку инфрацрвена слабеење појас. 4. Железо метална школка. 5. Алуминиум случај пакување.
Пакет листата :
Производот се покаже :
Сертификат :
Фабриката се покаже :
Превозот :
Повратни информации :

Параметри на продукта

Стандартно Напрежение:
110В, 220V
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Номер На Модела:
HK-809
Размер:
Medium
Приложение:
Тяло
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
силата на:
60 W
Тегло На Опаковката:
22.5KG (4 sets / box)
Размер на опаковката:
65см * 44см * 32см (4 комплект / кутия)
Напрежение:
110V/240V
текущата:
0.7~2.8 A
Сертификат:
CE
Гаранционен срок:
1 година
is_customized:
Yes

Продукти в категория