0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Много гореща продават с функция MP3 оптовое тяло почиства колата вытрезвителя

Много гореща продават с функция MP3 оптовое тяло почиства колата вытрезвителя

BGN 252.80
Продуктът е наличен

Налично


Многу Топла Продажба со MP3 Функција на Големо Тело Очисти Detox Машина
Главни карактеристики : 1.Dual-корисник единица ќе работат два ionic нога-вани во исто време или едноставно да го користите сами 2.Преку серија на јони detox нога спа сесии, ќе искуство многу здравствени придобивки 3.Со LCD дисплеј, лесна за проверка и контрола MP3 музички плеер за да се опуштите и да уживаат foot spa 4.Висок квалитет низа, направени од не ' рѓосувачки челик и ABS пластика 5.10 од нерѓосувачки челик на низата и двоен ред калеми, наместо на една низа може да се користи за 50-60 сесии 6.Доаѓа со упатство 7.Уживајте во detox третман во приватноста на вашиот дом
Пакување листи :
Производот се покаже :
Сертификат :
Компанијата покажуваат :
Превозот :
Повратни информации :

Параметри на продукта

Стандартно Напрежение:
110В, 220V
Тип Елемент:
Масаж И Релакс
Размер:
Medium
Приложение:
Тяло
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Номер На Модела:
HK-805A
Размер На Елемента:
40 * РАЗМЕРЪТ Е 29 СМ * 12 САНТИМЕТРА (Д*Ш*В)
силата на:
60 W
Напрежение:
220V/110V
текущата:
0.5~2.5 A
Тегло бруто:
6 кг
Материал:
Пластмаса
Размер:
40CM * 29CM * 12CM (L*W*H)
Гаранция:
1 година

Продукти в категория