0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-30 %
Тактическа жилетка MEGE 14 цветове, военно облекло SWAT CS, жилетка Multicam Typhon Molle, ловна жилетка 600D Oxford Colete Tatico

Тактическа жилетка MEGE 14 цветове, военно облекло SWAT CS, жилетка Multicam Typhon Molle, ловна жилетка 600D Oxford Colete Tatico

BGN 71.00
BGN 100.78
Продуктът е наличен

Налично


.
.
ПРЕВОЗОТ
Ние Брод на производите во светот во рок од 3 работни дена (по плаќање ослободен од )
Експрес испорака
Земја
E-Пакет
E-EMS
ПРОДАВАЧОТ ПРЕВОЗОТ
Русија Express
SPSR
Кина Пост
Netherland Пост
UPS-от, Fedex, DHL, TNT
Соединетите американски Држави(САД)
Австралија(АУ)
Канада(CA)
Франција(FR)
Израел(IL)
Саудиска Арабија(СА)
Украина(UA)
7-15 работни дена
N/A
15-39 работни дена
Од 3-7 работни дена
Russion Федерација
7-15 работни дена
7-32 работни дена
15-39 работни дена
Од 3-7 работни дена
Европа
N/A
N/A
15-39 работни дена
Од 3-7 работни дена
Азија
N/A
N/A
10-39 работни дена
Од 3-7 работни дена
Блискиот Исток
N/A
N/A
15-39 работни дена
Од 3-7 работни дена
Африка
N/A
N/A
25-60 работни дена
Од 3-7 работни дена
Јужна Америка
N/A
N/A
25-90 работни дена
Од 3-7 работни дена
Други
N/A
N/A
15-39 работни дена
Од 3-7 работни дена

ОБИЧАЈ ДОЛЖНОСТ
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, ние ќе се изјасни со многу пониска цена на pakage обидувајќи се да се избегне обичај должност, но ние не сме одговорни за било даноци и давачки во случај ќе се случи. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.

ПОВРАТНИ информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . И pls ни кажете, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако не сте задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние гарантираме ние ќе го направи секој обид да го реши проблемот. Ви благодариме.

Враќање & Размена настава
1. во рок од 7 дена од приемот.
2. Неискористени, неоштетени, во origianl пакување
3. Враќање превозот надомест е платена од страна на купувачот.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!

Параметри на продукта

Сезон:
Лято, Зима, Пролет, Есен
Пол:
Мъже
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
търговска марка:
МЕГ НАЙТ
Материал:
600D Oxford
Материал:
600D Oxford
Тип:
Жилетка-Переноска Molle Carrier
Воспользуйся:
CS wargame, полицията, специалните
тактическа жилетка:
колете Татико
страйкбол colete еърсофт:
Открит Жилетка
Военна техника на тактически:
гърдите инсталация
пейнтбол оборудване:
тактически жилетки и военни
Mall жилетка:
страйкбольный жилетка
gilet tactique:
Полиция
chaleco tactico:
полицай жилетка

Продукти в категория