0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-0 %
Емерсън CP Style лесен AVS жилетка ловно плат AVS жилетка адаптивен жилетка Еърсофт Combat Gear Multicam черно AOR1 AOR2 KH FG

Емерсън CP Style лесен AVS жилетка ловно плат AVS жилетка адаптивен жилетка Еърсофт Combat Gear Multicam черно AOR1 AOR2 KH FG

BGN 132.00
BGN 132.37
Продуктът е наличен

Налично


Emerson КП Стил Лесни AVS ВЕСТ Лов Ткаенина AVS Вест Адаптивни Вест Airsoft Борба Опрема Multicam Црна AOR1 AOR2 KH FG
Emersongear КП Стил Лесни AVS ВЕСТ Квалитет : Направен од висок квалитет на најлон материјал. Тежина : 1.5 килограми Пакет : vestx 1 Големина на : Вест тело ширина 28cm, висина 35cm, половината за 80см-115cm Бои : Multicam, AOR1, AOR2, ATFG, Зеленило Зелена, Каки, Црна Изградени со висок квалитет Најлон кука&јамка прилог од надвор може да се користи за да се закачите на далноводи Со molle webbings за прикачување пошта и додатоци Таписерии изработка Изградени со висок квалитет најлон материјал, лесна тежина, погоден за носене и удобно. Поедноставена верзија за лесна за носење Multicam е увезени од вистинска ткаенина, други бои се нормални најлон Рамо ремени се прилагодливи и отстранлив Докажан Квалитет и Популарност во Battlefilds од страна на Професионални Soliders Среќен шопинг и среќен расположение!

Параметри на продукта

Сезон:
Лято, Зима, Пролет, Есен
търговска марка:
эмерсонгир
Пол:
Мъже
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Материал:
Найлон

Продукти в категория